Joao Felix është i qartë për të ardhme e tij dhe ajo është vetëm te Barcelona.

Sipas raportimeve të medieve spanjolle, sulmuesi portugez refuzoi ofertën e Benfica-s, klub për të cilin ai ka luajtur më herët.

Sulmuesi që është në pronësi te klubit të Atletico Madrid dëshiron që të rikthehet te Barça, qoftë kjo në formë huazimi apo të një kalimi të përhershëm, ndaj dhe nuk ka ndërmend të marrë në konsideratë asnjë ofertë tjetër. /Supersport

Top Channel