Nje plagosjë me armë zjarri ka ndodhur në qytetin e Laçit.

Mësohet se ka mbetur i plagosur shtetasi Endri Gjoka rreth 23 vjeç.

Dyshohet se autorët janë larguar me një automjet tip Mercedes Benz.

I plagosuri është dërguar drejt spitalit të traumës në Tiranë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

/Ora News.tv/