Si natën dhe ditën spitalet janë njësoj të mbushur me mjekë, në shërbim të të sëmurëve.

Mnistrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dje në mbrëmje ka publikuar foton e një mjeku nga spitali, të cilit i dallohet lodhja në sy.

“Heronj”, shkruan ministrja krahas fotos, duke vlerësuar në maksimum punën që bëjnë.newsbomb