Vilma Masha, moderatorja simpatike e sportit, ka postuar një foto së bashku me të bijën 4-muajshe. Nën rrezet e diellit dhe buzëqeshjen e moderatores, shfaqet dhe vogëlushja Sea, e cila erdhi në jetë dhjetorin e 2019

Kjo është hera e parë që Vilma Masha publikon një foto të vogëlushes së saj. Në këto ditë karantinë, moderatorja sportive ka shfrytëzuar ditët e ngrohta me diell për të shëtitur me të bijën.