Një aksident është shënuar ditën e sotme në aksin Fushë Krujë-Tiranë.

Bëhet me dije se aksidenti ka ndodhur pranë tregut të fruta perimeve të Fushë-Krujës.

Mësohet se një automjet tip Audi me targa AA719 ishte duke dalë në rrugë kur është përplasur me një mjet tjetër.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur shoferi i mjetit tip Audi, i cili shtë dërguar me urgjencë në spital.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.