Rihanna ka festuar sot 15 vjetorin e lansimit të albumit të saj debutues, i quajtur “Pon de Replay”

“Ndihem sikurse të këtë ndodhur dje derisa isha në gjysmë të rrugës për Def Jam dhe pritja audicionet e Jay”, ka shkruar Rihanna.

Rihanna e kishte lansuar albumin e saj debutues “Pon de Replay” më 24 maj të vitit 2005 si 17 vjeçare.

15 vite ajo është shndërruar në lansuese e hiteve por sot këtë ndjenjë Rihanna e ka ndarë me fansat e saj në Instagram, të cilët quhet Rihanna Navy, duke e bërë tren me thurjen: #15YearsOfRihanna.

Tani më 32 vjeçarja është këngëtare, dizajnere e modës, aktore dhe ndërmarrëse dhe për këtë ajo ka falënderuar me një dedikim special fansat e saj. /GazetaExpress/