Kombëtarja e Shqipërisë është duke u stërvitur në mënyrë intensive për eliminatoret e EURO 2024.

Federata Shqiptare e Futbolli ka bërë publike në rrjetet sociale një video ku shfaqen djemtë “kuqezi” duke punuar pa pushim.

Më 27 mars ekipi ynë kombëtar do të përballet me Poloninë në Varshavë, ndeshje që do të nisë në orën 20:45 dhe do të transmetohet në “SuperSport”.

Top Channel