Aktorja e njohur, Arjola Demiri i ka organizuar një ditëlindje përrallore për 13 vjetor vajzës së saj, që quhet Hegla.

Një festë me supriza dhe dhurata speciale ka qenë kjo për vajzën e saj e përgatitur me shumë dashuri nga aktorja.

Në urimin e saj në “Instagram” Arjola e uron me fjalë zemre. “Helga Zoti të dashtë gjithmonë! Mami të ka bekuar që kur u takuam në krahët e njëra-tjetrës si sot 13 vite më parë. Gëzuar ditëlindjen”, shkruan ajo.

Newsbomb