E ardhmja e Lionel Messit, Kylian Mbappe dhe Sergio Ramos te Paris Saint-Germain është gjithmonë në çështje diskutimi kudo.

Presidenti i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi, zgjodhi të flasë pikërisht për këtë temë së fundi dhe theksoi se klubi parizien dëshiron që t’i ketë në skuadër të tre këta emra të mëdhenj.

Top Channel