Olta dhe Kiara kanë pasur mundësi të kalojnë mbrëmjen e djeshme në suitë.Teksa realizonin një lojë me pyetje, të dyja banoret u pyetën se çfarë do të bënin nëse brenda shtëpisë do të fikeshin kamerat për 60 minuta.

Olta: Vetëm fikini dhe keni për ta parë.

Kiara: Dashuri me Luizin.

Olta: Unë do shikoja Kiarën dhe Luizin si bënin dashuri, ju betohem.

Kiara: Nuk quhet!
Olta: Nuk bëhet fjalë fare
https://www.instagram.com/reel/CqNLWRsDKy8/?igshid=YmMyMTA2M2Y=