Camavinga është dëshira e madhe e Zidane dhe gjithçka është në ajër ende vetëm shkaku i koronavirusit.

Sipas Marcas, po të mos kishte ndodhur kjo që aktualisht po ndodh, Real Madridi tashmë do ta kishte transferuar nga Rennesi Eduardo Camavingan.

Tani, ata fillimisht duhet të shesin lojtarë para se ta blejnë 17 vjecarin.

Në anën tjetër, Rennes ka shprehur dëshirën për ta mbajtur Camavingan dhe, miliarderi francez, Francois-Henri Pinault, mund t’i rezistojë kërkesave të Madridit. /Gazeta Express/